Plan zajęć

 

 

Zaoczne liceum ogólnokształcące dla dorosłych (3 lata) semestr I  (plan nr 8)
DATA GODZINY PRZEDMIOT SALA WYKŁADOWCA
15.12.2018 sobota 9.00-9.45 Fizyka  18 B.ZŁoch 
9.50-10.35 Fizyka  18 B.Złoch 
10.40-11.25 Historia  18 R.Knap-Godyń 
11.30-12.15 Historia  18 R.Knap-Godyń 
12.20-13.05 Język polski  18 R.Pietras 
13.10-13.55 Język polski  18 R.Pietras 
14.00-14.45 Historia  18 R.Knap-Godyń 
14.50-15.35 Wiedza o społeczeństwie  18 J.Odrowąż-Piramowicz 
15.40-16.25 Wiedza o społeczeństwie  18 J.Odrowąż-Piramowicz 
16.12.2018 niedziela 9.50-10.35 Biologia  18 A.Bas 
10.40-11.25 Biologia  18 A.Bas 
11.30-12.15 Biologia  18 A.Bas 
12.20-13.05 Historia  18 R.Knap-Godyń 
13.10-13.55 Historia  18 R.Knap-Godyń 
14.00-14.45 Wiedza o społeczeństwie  18 J.Odrowąż-Piramowicz 
14.50-15.35 Wiedza o społeczeństwie  18 J.Odrowąż-Piramowicz 
  15.40-16.25 Wiedza o społeczeństwie  18 J.Odrowąż-Piramowicz 
Zaoczne liceum ogólnokształcące dla dorosłych (3 lata) semestr III A  (plan nr 8)
DATA GODZINY PRZEDMIOT SALA WYKŁADOWCA
15.12.2018 sobota 9.00-9.45 Wiedza o społeczeństwie  19 R.Knap-Godyń 
9.50-10.35 Wiedza o społeczeństwie  19 R.Knap-Godyń 
10.40-11.25 Matematyka  19 K.Waśko 
11.30-12.15 Matematyka  19 K.Waśko 
12.20-13.05 Geografia  19 J.Jędrzejczyk 
13.10-13.55 Geografia  19 J.Jędrzejczyk 
14.00-14.45 Język polski  19 B.Stefańćzak 
14.50-15.35 Język polski  19 B.Stefańczak 
15.40-16.25 Geografia  19 J.Jędrzejczyk 
16.30-17.15 Geografia  19 J.Jędrzejczyk 
16.12.2018 niedziela 9.00-9.45 Matematyka  19 K.Waśko 
9.50-10.35 Matematyka  19 K.Waśko 
10.40-11.25 Matematyka  19 K.Waśko 
11.30-12.15 Język polski  19 B.Stefańczak 
12.20-13.05 Język polski – egzamin pisemny  19 B.Stefańczak 
13.10-13.55 Język polski- egzamin pisemny  19 B.Stefańczak 
14.00-14.45 Wiedza o społeczeństwie  19 R..Knap-Godyń 
14.50-15.35 Wiedza o społeczeństwie  19 R.Knap-Godyń 
Zaoczne liceum ogólnokształcące dla dorosłych (3 lata) semestr III B   (plan nr 8)
DATA GODZINY PRZEDMIOT SALA WYKŁADOWCA
15.12.2018 sobota 9.00-9.45 Matematyka 20 K.Waśko 
9.50-10.35 Matematyka  20 K.Waśko 
10.40-11.25 Geografia  20 J.Jędrzejczyk 
11.30-12.15 Geografia  20 J.Jędrzejczyk 
12.20-13.05 Wiedza o społeczeństwie  20 R.Knap-Godyń 
13.10-13.55 Wiedza o społeczeństwie  20 R.Knap-Godyń 
14.00-14.45 Geografia  20 J.Jędrzejczyk 
14.50-15.35 Geografia  20 J.Jędrzejczyk 
16.12.2018 niedziela 9.00-9.45 Język polski  20 B.Stefańczak 
9.50-10.35 Język polski  20 B.Stefańczak 
10.40-11.25 Język polski  20 B.Stefańczak 
11.30-12.15 Matematyka  20 K.Waśko 
12.20-13.05 Matematyka  20 K.Waśko 
13.10-13.55 Matematyka  20 K.Waśko 
  14.00-14.45 Język angielski – egzamin pisemny  20 M.Rogowska 
  14.50-15.35 Język angielski – egzamin pisemny  20 M.Rogowska 
Zaoczne liceum ogólnokształcące dla dorosłych (3 lata) semestr V  (plan nr 8)
DATA GODZINY PRZEDMIOT SALA WYKŁADOWCA
15.12.2018 sobota 9.00-9.45 Język polski  21 R.Pietras 
9.50-10.35 Język polski  21 R.Pietras 
10.40-11.25 Język polski  21 R.Pietras 
11.30-12.15 Język polski  21 R.Pietras 
12.20-13.05 Język angielski  21 M.Rogowska 
13.10-13.55 Język angielski  21 M.Rogowska 
16.12.2018 niedziela 9.00-9.45 Geografia  21 M.Wiśniewski 
9.50-10.35 Geografia  21 M.Wiśniewski 
10.40-11.25 Geografia  21 M.Wiśniewski 
11.30-12.15 Geografia  21 M.Wiśniewski 
Technik administracji semestr I (plan nr 8)
DATA GODZINY PRZEDMIOT SALA WYKŁADOWCA
15.12.2018 sobota 9.00-9.45 Podstawy prawa administracyjnego  13 J.Ziółek 
9.50-10.35 Podstawy prawa administracyjnego  13 J.Ziółek 
10.40-11.25 Wykonywanie pracy biurowej  6 B.Złoch 
11.30-12.15 Wykonywanie pracy biurowej  6 B.Złoch 
12.20-13.05 Wykonywanie pracy biurowej  6 B.Złoch 
13.10-13.55 Wykonywanie pracy biurowej  6 B.Złoch 
14.00-14.45 Podstawy prawa cywilnego  12 M.Szreder 
14.50-15-35 Podstawy prawa cywilnego  12 M.Szreder 
15.40-16.25 Podstawy prawa cywilnego  12 M.Szreder 
16.30-17.15 Podstawy prawa cywilnego  12 M.Szreder 
16.12.2018 niedziela 9.00-9.45 Wykonywanie pracy biurowej  6 B.Złoch 
9.50-10.35 Wykonywanie pracy biurowej  6 B.Złoch 
10.40-11.25 Wykonywanie pracy biurowej  6 B.Złoch 
11.30-12.15 Wykonywanie pracy biurowej  6 B.Złoch 
12.20-13.05 Podstawy prawa administracyjnego  12 J.Ziółek 
13.10-13.55 Podstawy prawa administracyjnego  12 J.Ziółek 
14.00-14.45 Podstawy prawa administracyjnego  12 J.Ziółek 
14.50-15-35 Podstawy prawa administracyjnego  12 J.Ziółek 
Technik administracji semestr III (plan nr 8)
DATA GODZINY PRZEDMIOT SALA WYKŁADOWCA
15.12.2018 sobota 9.00-9.45 Podstawy prawa pracy  13 J.Foksiński 
9.50-10.35 Podstawy prawa pracy  13 J.Foksiński 
10.40-11.25 Podstawy prawa pracy  13 J.Foksiński 
11.30-12.15 Podstawy prawa pracy  13 J.Foksiński 
12.20-13.05 Działalność gospodarcza w jednostce organizacyjnej  13 S.Bona 
13.10-13.55 Działalność gospodarcza w jednostce organizacyjnej  13 S.Bona 
14.00-14.45 Wykonywanie pracy biurowej  13 I.Gruszka-Mameła 
14.50-15-35 Wykonywanie pracy biurowej  13 I.Gruszka-Mameła 
       
16.12.2018 niedziela        
9.50-10.35 Podstawy prawa pracy  13 J.Foksiński 
10.40-11.25 Podstawy prawa pracy  13 J.Foksiński 
11.30-12.15 Podstawy prawa pracy  13 J.Foksiński 
12.20-13.05 Podstawy prawa administracyjnego- egzamin pisemny  13 M.Szreder 
13.10-13.55 Podstawy prawa administracyjnego – egzamin pisemny  13 M.Szreder 
14.00-14.45 Działalność gospodarcza w jednostce organizacyjnej  13 S.Bona 
14.50-15-35 Działalność gospodarcza w jednostce organizacyjnej  13 S.Bona 
15.40-16.25 Postępowanie w administracji  13 J.Ziółek 
16.30-17.15 Postępowanie w administracji  13 J.Ziółek 

 

MATURA I EZGAMIN ZAWODOWY

Zaoczne Liceum Ogólnokształcące

Szkoła Policealna