Plan

Terminy zjazdów Plan

Zaoczne liceum ogólnokształcące dla dorosłych (4 lata) semestr II (plan nr 10)

DATA GODZINY PRZEDMIOT SALA WYKŁADOWCA
19.06.2021 sobota 9.00-9.45 Język angielski- EGZAMIN USTNY Sala 19 M.Rogowska 
9.50-10.35 Język angielski- EGZAMIN USTNY  Sala 19 M.Rogowska 
10.40-11.25 Historia- EGZAMIN USTNY  Sala 19 R.Knap-Godyń 
11.30-12.15 Historia- EGZAMIN USTNY  Sala 19  R.Knap-Godyń 
20.06.2021 niedziela 9.00-9.45 Informatyka- EGZAMIN USTNY  Sala 19 B.Złoch 
9.50-10.35 Informatyka- EGZAMIN USTNY Sala 19 B.Złoch 
10.40-11.25 Język polski- EGZAMIN USTNY  Sala 19 B.Stefańczak 
11.30-12.15 Język polski- EGZAMIN USTNY  Sala 19 B.Stefańczak 

Zaoczne liceum ogólnokształcące dla dorosłych (3 lata) semestr IV A  (plan nr 10)

DATA GODZINY PRZEDMIOT SALA WYKŁADOWCA
19.06.2021 sobota 9.00-9.45 Język polski- EGZAMIN USTNY/ Sala 18/ B.Stefańczak /
 Geografia-EGZAMIN USTNY  12 M.Wiśniewski 
9.50-10.35 Język polski- EGZAMIN USTNY/ Sala 18/ B.Stefańczak /
 Geografia-EGZAMIN USTNY  12 M.Wiśniewski 
10.40-11.25 Język angielski EGZAMIN PISEMNY  Sala 18 M.Rogowska 
11.30-12.15 Język angielski- EGZAMIN PISEMNY  Sala 18 M.Rogowska 
20.06.2021 niedziela 9.00-9.45 Matematyka- EGZAMIN USTNY Sala 18 E.Górska 
9.50-10.35 Matematyka- EGZAMIN USTNY Sala 18 E.Górska 
10.40-11.25 Język angielski- EGZAMIN USTNY Sala 18 M.Rogowska 
11.30-12.15 Język angielski- EGZAMIN USTNY  Sala 18 M.Rogowska 

Technik administracji semestr II (plan nr 10)

DATA GODZINY PRZEDMIOT SALA WYKŁADOWCA
19.06.2021 sobota   WOLNE     
       
20.06.2021 niedziela 9.00-9.45 Język angielski zawodowy- EGZAMIN USTNY  Sala 12 M.Rogowska 
9.50-10.35 Język angielski zawodowy- EGZAMIN USTNY  Sala 12 M.Rogowska 

Technik administracji semestr IV (plan nr 10)

DATA GODZINY PRZEDMIOT   WYKŁADOWCA
19.06.2021 sobota 9.00-9.45 Pracownia pracy biurowej Sala 13 K.Kilanowska 
9.50-10.35 Pracownia pracy biurowej Sala 13 K.Kilanowska 
10.40-11.25 Pracownia pracy biurowej Sala 13 K.Kilanowska 
11.30-12.15 Pracownia pracy biurowej- EGZAMIN USTNY  Sala 13 K.Kilanowska 
12.20-13.05 Pracownia pracy biurowej- EGZAMIN USTNY  Sala 13 K.Kilanowska 
20.06.2021 niedziela 9.00-9.45 Podstawy prawa cywilnego  Sala 13 M.Szreder 
9.50-10.35 Podstawy prawa cywilnego  Sala 13 M.Szreder 
10.40-11.25 Podstawy prawa cywilnego  Sala 13 M.Szreder 
11.30-12.15 Podstawy prawa cywilnego EGZAMIN USTNY Sala 13 M.Szreder 
12.20-13.05 Podstawy prawa cywilnego EGZAMIN USTNY Sala 13 M.Szreder 

TERMINY ZJAZDÓW 

ROK SZKOLNY 2020/2021

SEMESTR II

13.02-14.02.2021r.

27.02-28.02.2021r.

13.03-14.03.2021r.

27.03-28.03.2021r.

10.04-11.04.2021r. 

24.04-25.04.2021r. (koniec dla sem VI ZLO) 

08.05-09.05.2021r.

22.05-23.05.2021r.

12.06-13.06.2021r. 

19.06-20.06.2021